Kullanım Şartları

Dr. Caner Sönmez’in web sitesine hoş geldiniz. Siteye erişmek veya siteyi kullanmakla, erişim veya kullanım tarihinde göründüğü şekliyle kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlar herhangi bir zamanda değiştirilebilir ve bu değişiklikler sitede yayınlanır yayınlanmaz etkin hale gelir.

Acil Tıbbi Durumlar: Acil bir tıbbi durumunuzun olabileceğini düşünüyorsanız doktorunuzu veya 112’yi arayın. BU WEB SİTESİNİ ACİL TIBBİ DURUMLAR İÇİN KULLANMAYIN.

Site Doktorluk Hizmeti Vermez: Bu web sitesindeki içeriğin tümü sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup doktor tavsiyesi, tanı veya tedavi yerine geçmesi niyetini taşımaz. Bu web sitesinde okuduğunuz herhangi bir şey nedeniyle doktor tavsiyelerini asla görmezden gelmeyin veya geciktirmeyin. Bu web sitesindeki bilgileri asla doktor bakımı yerine koymayın.

Bilgileri Diğer Kaynaklar ve Doktorunuzla Doğrulayın: Bu web sitesindeki içeriği okuduktan sonra bilgileri doktorunuzla dikkatlice gözden geçirmenizi öneririz.

Garanti Yoktur: WEB SİTESİ İLE WEB SİTESİNDE BULUNAN VEYA WEB SİTESİ TARAFINDAN SAĞLANAN HERHANGİ BİR HİZMET VEYA İÇERİĞİN “OLDUĞU GİBİ” TEMELİNDE SAĞLANDIĞINI ANLIYOR VE KABUL EDİYORSUNUZ. WEB SİTESİNİ HAZIRLAYAN NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN HİÇBİR GARANTİ VERMEZ VE İMA ETMEZ.

Sorumluluk Kısıtlaması: Bu web sitesinin kullanımı tamamen sizin riskinizdedir ve web sitesi hazırlayıcısı hiçbir durumda bu siteden veya bu site yoluyla ulaşılan sitelerden kaynaklanan veya bir şekilde bu siteyle veya bu site yoluyla ulaşılan sitelerle VE/VEYA BURADA VERİLEN HİZMETLER, İÇERİK VE BİLGİLERLE ilişkili herhangi bir doğrudan, dolaylı, tesadüfi, sonucunda, özel, örnek teşkil eden, ceza gerektiren veya başka mali veya diğer hasarlar, harç, para cezası, cezalar veya yükümlülüklerden SORUMLU DEĞİLDİR. BU WEB SİTESİNDEN HOŞNUTSUZLUĞUNUZUN tek ve yegane çözümü ONU KULLANMAYI DURDURMAKTIR.

Onay Yoktur: Site hazırlayıcısı bu web sitesinde bahsedilen herhangi belirli bir testi, ürünü, işlemi, fikri, kliniği veya başka bir bilgiyi önermez ve onaylamaz.

Uygulanabilir Hukuk: Bu anlaşmadan kaynaklanan veya bu anlaşma ile ilişkili her dava sadece Antalya mahkemelerinde görülür. Bu vesile ile taraflar kişisel yargı yetkisi ve mahkeme yerinin Antalya mahkemeleri olduğunu onaylarlar.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.canersonmez.com/index/kullanim-sartlari/